Юридична інформація

Відповідальна особа
FlixMobility GmbH

Контакти:
Адреса: FlixMobility GmbH, Birketweg 33, 80639 München Germany (Мюнхен, Німеччина)
Телефон: +49 (0)30 300 137 300
Адреса ел. пошти: info@flixbus.com.ua

* (Звертаємо вашу увагу на те, що вартість дзвінків зі стаціонарних і мобільних телефонів залежить від тарифів оператора.)

Управляючий директор:
Андре Швеммляйн
Даніель Краусс
Йохен Енгерт

Торговий реєстр:
Окружний суд Мюнхену, HRB 197620

ID платника ПДВ:
DE 283764680

Відповідальний за контент згідно з § 55 II RStV
Daniel Krauss
Birketweg 33
80639 München
Адреса ел. пошти: info@flixbus.com.ua


Відповідальність за контент сайту
Контент цього веб-сайту було підібрано з максимальною ретельністю. Незважаючи на це, ми не несемо відповідальності за достовірність, повноту й актуальність інформації, представленої на сайті.  Відповідно до § 7 пункту 1 Закону про засоби аудіо-візуальної інформації (TMG) ми як постачальник послуг несемо відповідальність за контент сайту відповідно до загальних законів.  Однак згідно §§ 8-10 закону TMG ми не зобов'язані контролювати передану або збережену інформацію третіх осіб або проводити розслідування у разі виникнення підозр у незаконній діяльності. Це не звільняє нас від зобов'язання з видалення або блокування інформації відповідно до загальних законів. Однак подібна відповідальність можлива тільки з моменту виявлення конкретного правопорушення.  При виявленні правопорушень ми негайно видалятимемо відповідну інформацію.

09.01.2016 р. набув чинності новий Регламент ЄС (Регламент ЄС № 524/2013), який зобов'язує онлайн-продавців надавати на своїх веб-сторінках посилання на так звану платформу OS-Platform Європейської комісії. Веб-сайт платформи Європейської комісії доступний з 15.02.2016 р. Таким чином, при виникненні суперечок у зв'язку з онлайн-договорами купівлі-продажу або про надання онлайн-послуг як підприємці, так і споживачі зможуть скористатися можливістю вирішення суперечок онлайн. Передбачено також, що всі скарги, що надходять на платформу OS-Platform, будуть направлятися у відповідні органи врегулювання суперечок країни онлайн-продавця.