Якщо у вас виникли проблеми під час спроби отримати доступ до цього веб-сайту, зателефонуйте за +38 044 228 1473 або скористайтеся додатком FlixBus Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Партнери-перевізники

Партнери-перевізники FlixBus — рівна співпраця

Ви — досвідчений перевізник і шукаєте надійного партнера для початку роботи на ринку міжміських автобусних перевезень на рівних умовах? Компанія FlixBus — успішний «парасольковий» бренд з найбільш ефективною мережею міжміських автобусних перевезень у Німеччині — пропонує власні технології, потужну маркетингову та торгову платформу, а також інноваційну систему продажу квитків. Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації про модель співпраці «Партнери-перевізники».

Контактна особа

Ostap Pavuk

Менеджер з розвитку бізнесу, Україна

Адреса ел. пошти: partner@flixbus.com.ua

Наші партнери-перевізники: ми надаємо перевагу надійним бізнес-партнерам

Міжміські маршрути FlixBus забезпечують передові компанії у сфері пасажирських автобусних перевезень. Наш автобусний парк нараховує понад 3 000 автобусів, а наші партнери мають багаторічний досвід роботи у сфері рейсових і туристичних перевезень та відповідають найвищим стандартам якості та безпеки. Наші бізнес-партнери — численні підприємства що багаті своїми традиціями, з різних куточків Європи. Ці надійні компанії забезпечують успішний розвиток нашої мережі автобусних перевезень у Європі. Тут можна ознайомитися з добіркою:

[LOADING]
[LOADING]

§§ partner.name §§

§§ partner.address §§
§§ partner.postcode §§ §§ partner.city §§
§§ partner.country.code §§
Internet: §§ partner.homepage §§