Якщо у вас виникли проблеми під час спроби отримати доступ до цього веб-сайту, зателефонуйте за +38 044 228 1473 або скористайтеся додатком FlixBus Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

FlixBus запускає перші маршрути з Києва, Львова, Рівного та Житомира

Українцям відкривається доступ до найбільшої європейської мережі міжміських автобусів – FlixBus запускає перші маршрути з Києва, Львова, Рівного та Житомира

FlixBus запускає перші маршрути з Києва, Львова, Рівного та Житомира

ПРЕС-РЕЛІЗ, 25/07/2017

Українцям відкривається доступ до найбільшої європейської мережі міжміських автобусів – FlixBus запускає перші маршрути з Києва, Львова, Рівного та Житомира

++ Найбільша Європейська мережа міжнародних автобусів виходить на український ринок ++ Денні і нічні маршрути більш ніж у 60 міст в 7 країнах: FlixBus вперше включає українські міста в свою європейську мережу маршрутів ++ Прямі маршрути до Польщі та Чехії з 27-го липня ++ Зручний та екологічний спосіб пересування: FlixBus встановлює нові стандарти якості ++ Ми зближуємо міста Європи - в майбутньому планується запустити ще більше маршрутів з України

Київ / Берлін / Мюнхен, 25.07.2017 - FlixBus, лідер європейського ринку автобусних перевезень далекого прямування, запускає прямі маршрути з України. Ніна Ґоббельс, речник FlixBus: «З 27-го липня перші «зелені» автобуси FlixBus почнуть їздити на нічних маршрутах з Києва, Львова, Рівного та Житомира. Мандрівники з України отримають можливість без пересадок дістатися до Польщі і Чехії. Денні маршрути будуть запущені з 10-го серпня і квитки на них вже зараз доступні для замовлення онлайн. Завдяки FlixBus мандрівники з України отримають можливість відвідати понад 60 міст у різних країнах Європи лише з однією пересадкою. Квитки на нові рейси від 145 гривень. вже доступні до замовлення на сайті www.flixbus.com.ua.

Ми зближуємо міста Європи – у майбутньому планується запустити ще більше рейсів з України

Стартап, заснований в 2013 році в Німеччині, сьогодні обслуговує 200.000 щоденних маршрутів за 1.200 напрямками у 24 країнах Європи. Микола Войтюк, віце-президент FlixBus у Східній Європі, повідомляє: «Ми зближуємо між собою міста Європи. Нові маршрути FlixBus в Україні - це черговий крок у бік розширення FlixBus на територію Східної Європи. Зважаючи на рішення Європейського Союзу про введення безвізового режиму з Україною, ми очікуємо зростання попиту на подорожі в країни Європи з України. У наших подальших планах - проведення додаткових маршрутів FlixBus з України в Європу.»

Квиток InterFlix - спеціальна пропозиція для подорожей Європою

FlixBus робить подорожі Європою ще простіше з квитком InterFlix, який за 99 євро (близько 2900 гривень) дозволяє відвідати 5 будь-яких міст Європи. Квиток дійсний протягом трьох місяців, що ідеально підходить для подорожей Європою на автобусі. Купити квиток InterFlix можна на https://interflix.flixbus.com/. Ваучер-коди на квиток  InterFlix можуть бути використані тільки на прямих маршрутах.

Екологічна і зручна мобільність - запуск українського мобільного застосунку FlixBus незабаром

Квитки на маршрути з Києва, Львова, Рівного та Житомира можна придбати на офіційному сайті www.flixbus.com.ua., в туристичних агенствах-партнерах FlixBus по всій Європі, а також безпосередньо у водіїв автобусів. Ніна Ґоббельс: «Як і авіалінії, ми використовуємо динамічну модель ціноутворення. Квитки від 145 гривень на нові маршрути вже доступні на сайті.» З комфортними сидіннями, розетками, кондиціонерами, безкоштовним Wi-Fi і можливістю провезення двох одиниць багажу на одну людину, автобуси FlixBus встановили нові стандарти якості подорожей в Європі.

Ніна Ґоббельс: «Скоро ми запустимо український мобільний застосунок FlixBus. У нашому безкоштовному застосунку, доступному для iOS, Windows and Android, користувачі можуть легко бронювати квитки, ознайомлюватися з доступними маршрутами, а також використовувати навігацію для визначення місця відправлення автобуса. За допомогою push-повідомлень у мобільному застосунку ми також можемо інформувати наших користувачів про затримку автобуса. FlixBus першим на Європейському ринку представив даний спосіб контролю за затримками транспорту.» За допомогою системи відстежування місцеположення автобусів в реальному часі команда FlixBus стежить за кожним автобусом і розраховує можливий час затримки. Реєстрація на автобус може здійснюватися за допомогою QR-коду прямо у мобільному застосунку без використання роздрукованих квитків. Змінити або скасувати бронювання на гнучких умовах можна за 15 хвилин до відправлення автобуса.

Download ПРЕС-РЕЛІЗ (PDF)