Якщо у вас виникли проблеми під час спроби отримати доступ до цього веб-сайту, зателефонуйте за +38 044 228 1473 або скористайтеся додатком FlixBus Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Ми пропонуємо безпрецедентно низькі ціни

Квитки на автобуси FlixBus всього за 5 €

Наші квитки

Чим раніше бронюєте, тим більше економите!

Для груп від 3 осіб ми пропонуємо ще вигідніші ціни

Групові подорожі

Для груп від 3 осіб діють спеціальні пропозиції, що надаються за запитом.

Найвигідніші ціни

Гарантія найкращої ціни

Ми пропонуємо автобусні подорожі Європою за безпрецедентно низькими цінами — чим раніше ви забронюєте, тим дешевше коштуватиме ваш квиток!

Подорожуйте Європою за низькими цінами

Ціни для дорослих

У FlixBus ви можете купити квиток за ціною усього від 5 €! Ми виконуємо рейси у понад 2000 напрямків у 28 країнах Європи, а отже, на ваш вибір — понад 350 000 щоденних маршрутів.

Інформація про спеціальні пропозиції від партнерів FlixBus

Знижки для дітей і безкоштовний проїзд для осіб, що супроводжують пасажирів з обмеженими фізичними можливостями

Для дітей діють пільгові тарифи. Особа, яка супроводжує пасажира з обмеженими фізичними можливостями, а також собака-поводир або собака-компаньйон подорожують безкоштовно. Докладну інформацію дивіться на сторінці частих запитань.

Безкоштовний Wi-Fi в усіх наших автобусах

Wi-Fi

Безкоштовно. Просто під’єднайтеся до мережі FlixBus Wi-Fi та користуйтеся інтернетом протягом усієї подорожі. Переглядайте веб-сайти, дивіться відео та спілкуйтеся у соціальних мережах!

Інформація про безкоштовне та платне перевезення багажу в наших автобусах!

Перевезення багажу

Безкоштовно - 2 одиниці багажу (розміром не більше 67x50x27 см та загальною вагою до 30 кг) та ручна поклажа (розміром не більше 42x30x18 см та вагою до 7 кг). Докладну інформацію дивіться у нашій політиці перевезення багажу . 

Ви можете без проблем взяти з собою багаж у салон автобусу

Інвалідні візки/допоміжні засоби для пересування

Безкоштовно на багатьох автобусах. Зв’яжіться з нашою службою підтримки, щоб зареєструвати перевезення інвалідного візка (не пізніше, ніж за 36 годин до відправлення) або дитячої коляски (не пізніше, ніж за 48 годин до відправлення).

Візьміть з собою третю одиницю багажу за невелику доплату

Додатковий багаж – за кожну додаткову одиницю багажу стягується оплата у розмірі

Реєстрацію можна здійснити під час оформлення бронювання або пізніше шляхом дзвінка на нашу гарячу лінію, за умови наявності вільного місця.  Докладну інформацію дивіться у нашій політиці перевезення додаткового багажу.

Багаж, габарити якого перевищують стандартні, можна перевезти в якості понаднормового багажу

Понаднормовий багаж

Багаж, сумарні габарити якого перевищують 160 см  або вага якого перевищує 20 кг, вважається понаднормовим. Такий багаж необхідно реєструвати заздалегідь шляхом дзвінка на гарячу лінію служби підтримки.  Докладну інформацію дивіться у нашій політиці перевезення понаднормового багажу.

Візьміть з собою автокрісло для дитини

Дитяче автомобільне крісло

Для перевезення дітей необхідно мати з собою дитяче автомобільне крісло. Під час поїздки дитина повинна бути пристебнута двоточковим ременем безпеки.

Автобус — найекологічніший вид транспорту

Подорож з нульовим балансом викидів вуглеводного газу

Зробіть невеликий внесок та допоможіть піклуватися про довкілля та зменшити рівень викидів вуглекислого газу, пов’язаних з вашою подорожжю.

Напої можна придбати в усіх наших автобусах
Missing media.

Снеки та напої

Можна придбати у водія автобуса. Ознайомтесь з продуктами та послугами, що пропонуються в автобусах FlixBus, у нашому буклеті.

Інформація про скасування та внесення змін

Скасування та перебронювання

Не пізніше ніж за 15 хвилин до відправлення можна внести зміни до бронювання.  Ми надаємо клієнту ваучер (у розмірі вартості квитка за вирахуванням комісії за скасування) для нового або наступного бронювання.  Більш детальну інформацію можна знайти в розділі FAQ

Придбайте подарунковий сертифікат FlixBus для подорожей Європою

Подарункові сертифікати FlixBus

Придбайте подарунковий сертифікат на автобусну подорож на нашій сторінці ваучерів.

Знайдіть квитки за найнижчою ціною