Політика конфіденційності

Політика конфіденційності та згода на використання даних

Адміністратором інтернет-порталу компанії FlixMobility GmbH, а також інтегрованого порталу для бронювання (надалі разом іменуються «сайт») є компанія FlixMobility GmbH, Birketweg 33, 80639, München (надалі — «FlixMobility» або «ми»). Ми з повагою ставимося до ваших особистих даних. Саме тому компанія FlixMobility GmbH приділяє особливу увагу захисту даних, а під час їх збору, опрацювання та використання суворо дотримується вимог Закону про захист даних і Закону про засоби телекомунікації.

Погоджуючись з викладеною нижче Політикою конфіденційності, ви надаєте компанії FlixMobility GmbH дозвіл на збір, опрацювання та використання особистих даних з дотриманням вимог законодавства про захист даних, а також викладених нижче умов. Ви маєте право відкликати свою згоду в будь-який момент з дією на майбутнє.

Збір, опрацювання та використання особистих даних

Особисті дані — це всі дані, що стосуються певної особи або особи, яку можна ідентифікувати.  Такими даними є, наприклад, ваше ім'я, номер телефону, поштова адреса або адреса електронної пошти.

Як правило, ви можете використовувати наш сайт, не вказуючи особисті дані.

Для оформлення замовлення квитків і надання послуг з перевезень ми збираємо, зберігаємо й опрацьовуємо такі дані, як ваше ім'я та прізвище та номер мобільного телефону. У разі необхідності здійснення оплати, додатково нам знадобляться такі дані: для оплати заброньованого квитка за допомогою банківської карти компанії FlixMobility знадобиться ваше повне ім'я, ваша адреса електронної пошти, а також дані вашої банківської картки. Ми не зберігаємо номер вашої банківської картки, ми передаємо його безпосередньо в платіжну систему. У разі оплати шляхом прямого дебету компанія FlixMobility збирає такі відомості, як ваше повне ім'я, адреса, дата народження, адреса електронної пошти та дані рахунку. В разі оплаті банківським переказом або системою Paypal платіжні дані не зберігаються.

Дані, необхідні для виконання договору та здійснення перевезень, передаються в необхідному обсязі відповідальній компанії-перевізнику й іншим третім особам (наприклад, постачальникам ІТ-послуг, трансферу, підтримки клієнтів і здійснення платежів) в рамках процесу реєстрації та продажу квитків.  В обґрунтованих випадках (наприклад, у разі пошкодження автобуса) ми залишаємо за собою право передавати дані клієнтів відповідним партнерам-перевізникам. Наші партнери-постачальники послуг мають право використовувати передані нами дані виключно для виконання поставлених перед ними завдань.

Компанія FlixMobility не передає особисті дані третім особам в рекламних цілях.

Платіжні системи

На нашому сайті ви можете придбати квиток.  При цьому ваші дані буде передано в одну з платіжних систем, вибраних у процесі бронювання. Платіж можна здійснити виключно за допомогою одного з перерахованих у магазині методів онлайн-оплати.

  • Опрацювання всіх платежів здійснюється нашим партнером Adyen BV, Simon Carmiggelstraat 6-50, 1011 DJ, Amsterdam (Нідерланди). З метою попередження та розкриття випадків шахрайства ми передаємо вашу IP-адресу нашому партнерові Adyen BV, Simon Carmiggelstraat 6-50, 1011 DJ, Amsterdam (Нідерланди). Компанія Adyen BV зберігає ваш IP-адресу. Всі дані передаються в зашифрованому вигляді. Ви можете в будь-який момент відкликати свою згоду з дією на майбутнє, звернувшись за контактними даними, вказаними у розділі юридичної інформації.
  • Опрацювання оплати за допомогою банківської картки, Giropay або iDeal здійснюється компанією Heidelberger Payment GmbH, зареєстрованою за юридичною адресою: Gaisbergstr. 11-13, 69115, Heidelberg (Німеччина). Також дані для оплати передаються в компанію PAY.ON AG, зареєстрованою за юридичною адресою: Lucile-Grahn-Str. 37, 81675, München(Німеччина). Компанія Heidelberger Payment GmbH є платіжною установою відповідно до Закону про нагляд за платіжними послугами (ZAG) і зареєстрована у Федеральному управлінні фінансового нагляду Німеччини (BaFin) за адресою Graurheindorfer Str. 108, 53117, Bonn (Німеччина) (реєстраційний номер: 122914).
  • Опрацювання оплати за допомогою системи Paypal здійснює компанія PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A., 5th floor, 22–24 Boulevard Royal, L-2449 (Люксембург). Додаткову інформацію про захист даних у платіжній системі Paypal дивіться у Політиці конфіденційності Paypal.
  • З метою попередження та розкриття випадків шахрайства ми передаємо вашу IP-адресу нашому партнерові Paymill GmbH, St.-Cajetan-Straße 43, 81669 Munich (Німеччина). Компанія PAYMILL GmbH зберігає ваш IP-адресу протягом 72 годин. Ви можете в будь-який момент відкликати свою згоду з дією на майбутнє, звернувшись за контактними даними, вказаними у розділі юридичної інформації.

Перевірка платоспроможності при розрахунках шляхом прямого дебету через Billpay

Якщо для здійснення платежу ви вирішили скористатися послугами нашого партнера Billpay GmbH, в процесі оформлення замовлення вам буде запропоновано надати свою згоду на передачу в Billpay даних, необхідних для здійснення платежу, ідентифікації і перевірки платоспроможності. У разі надання такої згоди, ваші дані (ім'я та прізвище, вулиця, номер будинку, поштовий індекс, населений пункт, дата народження, номер телефону та, у разі здійснення купівлі шляхом прямого дебету, реквізити рахунку), а також дані вашого замовлення буде передано в Billpay.

Для здійснення ідентифікації та перевірки платоспроможності клієнта компанія Billpay або уповноважена нею партнерська компанія передає дані в бюро кредитних історій (довідковий центр) і отримує від них відомості про особу, а також, у разі необхідності, інформацію про платоспроможність, визначену на підставі математико-статистичних методів, які, з-поміж іншого, використовують дані про адресу. Додаткову інформацію про цей процес, а також про відповідні довідкові центри ви можете знайти в Політиці конфіденційності компанії Billpay GmbH.

Крім того, з метою попередження та розкриття випадків шахрайства Billpay може використовувати допоміжні засоби третіх сторін. Дані, отримані за допомогою цих засобів, зберігаються третіми особами в зашифрованому вигляді таким чином, що доступ до них при необхідності має виключно компанія Billpay. Ці дані використовуватимуться тільки в тому випадку, якщо ви виберете спосіб оплати, запропонований нашим партнером Billpay. В іншому випадку дані буде автоматично видалено через 30 хвилин.

Paymill GmbH

З метою попередження та розкриття випадків шахрайства ми передаємо вашу IP-адресу нашому партнерові Paymill GmbH, St.-Cajetan-Straße 43, 81669 Munich (Німеччина). Компанія PAYMILL GmbH зберігає ваш IP-адресу протягом 72 годин. Ви можете в будь-який момент відкликати свою згоду з дією на майбутнє, звернувшись за контактними даними, вказаними у розділі юридичної інформації.

Вхід в систему / Обліковий запис клієнта

Ви можете створити свій особистий обліковий запис клієнта на нашому сайті. За допомогою функцій у своєму обліковому записі, захищеному паролем, ви можете здійснювати управління даними бронювання або зберігати свої дані для майбутніх поїздок.

Обов'язкові поля, позначені зірочкою (*), які містять особисті дані, використовуються виключно для створення й опрацювання облікового запису користувача. Для початку нам знадобиться тільки адреса електронної пошти. Вона використовується для того, щоб ми могли вас ідентифікувати. У процесі реєстрації ви зможете за бажанням вказати своє ім'я, адресу або реквізити банківського рахунку.

Ці дані використовуватимуться для виставлення інвойсу, а також для автоматичного введення даних під час наступного бронювання.  За бажанням можна також вказати номер мобільного телефону для надсилання повідомлень у разі затримки рейсу або зміни маршруту.

Якщо ви погодилися з умовами цієї політики, при використанні функції «Залишатися в системі» на вашому пристрої будуть створюватися так звані постійні файли cookie, завдяки яким вам не знадобиться знову вводити дані для входу при повторному відвідуванні нашого сайту. Ця функція буде недоступна, якщо в налаштуваннях вашого браузера вимкнено можливість збереження таких файлів cookie.

У будь-який момент за допомогою функцій свого облікового запису ви можете оновити або видалити свій обліковий запис і, отже, всі зазначені вами особисті дані.

У разі видалення облікового запису особисті дані, які потрібні для виконання договірних зобов'язань та які зберігаються на законних підставах протягом встановленого терміну, видалено не буде.

Підписка на новини

В разі підписки на розсилку новин ваша адреса електронної пошти використовуватиметься для зв'язку з вами, наприклад, для надсилання сервісних або системних повідомлень, листів з підтвердженням реєстрації, інформації про обліковий запис користувача, інформації про ваші квитки та маршрути або ваш профіль, до тих пір, поки ви не відмовитеся від такої розсилки. Крім того, ми використовуватимемо вашу адресу електронної пошти в своїх рекламних цілях. Ви можете відмовитися від розсилки у будь-який момент.

Якщо ми отримуємо вашу електронну адресу електронної пошти під час бронювання або подорожі, та ви не відмовляєтеся від підписки, ми залишаємо за собою право регулярно надсилати на вашу адресу електронної пошти пропозиції щодо наших продуктів, які схожі на вже придбані вами. Ви можете в будь-який час відмовитися від подібного використання вашої адреси електронної пошти, надіславши повідомлення на адресу unsubscribe@flixbus.com або натиснувши відповідне посилання, зазначене в рекламному листі. При цьому стягується тільки плата за надсилання повідомлень за базовим тарифом вашого провайдера.

Безпека даних

Для захисту особистих даних користувачів нашого сайту та пов'язаних з ним систем ми вживаємо необхідних заходів технічного й організаційного характеру. Щоб гарантувати безпечну передачу особистих даних ми використовуємо протокол шифрування SSL 3.0 (в якості базового методу шифрування використовується алгоритм RSA-2048 для інфраструктури відкритих ключів). Такий метод успішно застосовується у всій всесвітній мережі. З його допомогою всі особисті дані (ім'я, адреса, дані для оплати і т. і.) шифруються та безпечно передаються по мережі Інтернет. Значок (закритий навісний замок) в нижній панелі вікна вашого браузера вказує на те, що ви перебуваєте в захищеній області.

Файли cookie

На своєму сайті компанія FlixMobility використовує так звані файли cookie. Файли cookie — це невеликі файли, які зберігаються на вашому носії даних і містять певні налаштування та дані для обміну з нашою системою через ваш браузер. Деякі з використовуваних нами файлів cookie видаляються після завершення сеансу браузера, тобто після того, як ви закриєте його (так звані сеансові файли cookie). Інші файли cookie залишаються на вашому пристрої, і завдяки ним ми або наші партнери отримуємо можливість ідентифікувати ваш браузер під час наступного відвідування (постійні файли cookie). Ці файли допомагають нам налаштувати сайт відповідно до ваших потреб і зробити його зручнішим для використання. Так, наприклад, завдяки збереженню деяких введених вами даних вам не потрібно вводити їх знову. Обмежити використання або видалити файли cookie можна за допомогою налаштувань вашого браузера. У розділі довідки більшості браузерів можна отримати інформацію про те, як встановити відповідні налаштування. Якщо ви вимкнули можливість прийняття файлів cookie, це може призвести до обмеження доступу до деяких функцій нашого веб-сайту.

Право на інформацію та подачу заперечень

Відповідно до Федерального закону про захист даних ви маєте право безкоштовно отримати інформацію про ваші збережені дані, а також маєте право на виправлення, видалення або блокування даних. Для отримання додаткової інформації або для відкликання згоди на збереження даних звертайтеся в компанію: FlixMobility GmbH, Birketweg 33, 80639, München або за адресою datenschutz@flixbus.de.

Поведінковий таргетінг

З метою оптимізації нашого сайту та продажів продукту ми використовуємо технологію корпорації Google Inc. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA; "Google") для створення профілів користувачів під псевдонімами в маркетингових цілях з урахуванням інтересів користувачів під час пошукових запитів. З цією метою можуть використовуватися файли cookie, які дозволяють ідентифікувати браузер під час наступного відвідування. Збережені дані про інтереси користувачів під час пошукових запитів аналізуються за допомогою алгоритму, що дозволяє підібрати та показати таргетовану рекламу окремих продуктів, які могли б зацікавити відвідувача, у вигляді рекламних банерів або рекламних оголошень на сторонніх сайтах. Без додаткової, чітко висловленої згоди відповідної особи профіль користувача під псевдонімом не використовуватиметься для ідентифікації цієї особи шляхом прив'язки до персональних даних. Відвідувач має можливість в будь-який момент заборонити створення профілю користувача під псевдонімом з метою надання таргетованих рекламних оголошень / пропозицій з урахуванням його інтересів за посиланням https://www.google.de/settings/ads. Більш докладну інформацію про рекламний сервіс з урахуванням інтересів користувачів можна знайти на http://www.google.com/policies/technologies/ads/.

Цей сайт використовує коди поведінкового таргетингу користувацької аудиторії (Retargeting-Pixel Custom Audiences) соціальної мережі Facebook, 1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, USA. За допомогою кодів поведінкового таргетингу Facebook може розпізнавати відвідувачів нашого сайту в якості цільової групи для оголошень рекламного сервісу Facebook Ads. З цією метою Facebook-Cookie зберігаються на ПК користувача. Більш докладна інформація про об'єм та цілі збору даних, подальшу обробку та використання даних на Facebook, а також доступні користувачеві налаштування задля захисту конфіденційності в розділі "Політика конфіденційності" на Facebook https://facebook.com/policy.php та https://www.facebook.com/ads/settings. Виявлення та використання цільових аудиторій користувачів (Custom Audiences) в якості інструменту рекламного сервісу можна оскаржити на www.youronlinechoices.com/de/praferenzmanagement або для користувачів акаунта Facebook тут.

Веб-аналітика

1. Google Analytics

Цей сайт використовує сервіс Google Analytics — інструмент веб-аналітики від Google Inc. (надалі — «Google»). Google Analytics використовує так звані файли cookie — текстові файли, які зберігаються на вашому комп'ютері та за допомогою яких можна проаналізувати вашу поведінку на сайті. Крім того, цей сайт використовує для Google AMP ідентифікатор користувача Client ID API, щоб за допомогою Google Analytics прив'язати активність користувача на сайтах з функцією AMP до активності на сайтах без цієї функції. Коди відстеження Google на цьому сайті використовують функцію _anonymizeIp(). З її допомогою IP-адреси в межах держав-членів Європейського Союзу або в інших країнах-учасницях Угоди про Європейський економічний простір опрацьовуються в скороченому вигляді, щоб виключити можливу прив'язку до конкретної особи. Повна IP-адреса передається на сервер Google в США тільки у виняткових випадках і скорочується там. За дорученням адміністратора цього сайту Google використовуватиме цю інформацію для оцінки вашої активності на сайті, складання звітів про завантаженість сайту та надання власникові сайту інших послуг, пов'язаних з використанням сайту і мережі Інтернет. IP-адреса, передана з вашого браузера за допомогою Google Analytics, не зіставлятиметься з іншими даними Google. Ви можете заборонити збереження файлів cookie, налаштувавши свій браузер відповідним чином; проте, звертаємо вашу увагу на те, що в такому випадку ви не зможете використовувати всі функції даного сайту в повному обсязі. Також ви можете заборонити Google збирати й опрацьовувати ваші дані, які створені на підставі файлів cookie та які стосуються вашої активності на сайті (включаючи вашу IP-адресу), завантаживши та встановивши плагін для браузера, доступний за цим посиланням: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de

2. adjust

Цей сайт/додаток також використовує технологію аналізу adjust компанії adjust GmbH (надалі — «adjust»). adjust використовує для аналізу IP- і Mac-адреси користувачів, проте виключно в анонімній формі, що в свою чергу унеможливлює ідентифікацію особи. Використовуючи цей сайт/додаток з метою аналізу, ви надаєте свою згоду на опрацювання зібраних на умовах анонімності даних зазначеним вище способом і з зазначеною вище метою.

3. Webtrekk

Для статистичної оцінки веб-сторінок ми використовуємо технології компанії Webtrekk GmbH, Robert-Koch-Platz 4, 10115, Berlin (Німеччина). За допомогою сервісів Webtrekk ми збираємо статистичні дані про користування нашим сайтом.   Компанія Webtrekk GmbH сертифікована Німецькою асоціацією технічного нагляду (TÜV) у сфері веб-контролінгу. Зокрема, було здійснено перевірку на відповідність процедур збору й опрацювання даних відстеження вимогам щодо захисту та безпеки даних, за результатами якої було видано відповідний сертифікат. Під час відвідування вами цього сайту, ми здійснюємо збір і оцінку переданої вашим браузером інформації за допомогою технології cookie та так званих пікселів, інтегрованих у кожну сторінку сайту.  Ідентифікувати особистість на основі цих даних неможливо. Зібрані дані використовуються для створення анонімних профілів користувачів, на яких ґрунтується статистика відвідуваності сайту. Без чітко вираженої згоди відповідної особи дані, отримані за допомогою технологій Webtrekk, не будуть використані для ідентифікації особи відвідувача сайту та ніколи не будуть зіставлятися з особистими даними власника псевдоніма.

Від збору та зберігання даних за допомогою технологій Webtrekk можна відмовитися в будь-який час з дією на майбутнє. Щоб зробити це, а також отримати більш детальну інформацію про політику конфіденційності Webtrekk, перейдіть за цим посиланням: http://www.webtrekk.com/index/datenschutzerklaerung/opt-out.html.

4. Сервіс AdClear для відстеження кампаній

Ми використовуємо сервіс компанії AdClear GmbH, зареєстрованої за адресою Robert-Koch-Platz 4, 10115 Berlin (надалі — «AdClear»), для збору статистичних даних з метою відстеження кампанії та для оптимізації нашого сайту. З цією ж метою ми використовуємо файли cookie. Дані збираються виключно у псевдонімізованій формі. Ми не передаємо особисті дані в компанію AdClear. Компанія AdClear GmbH має сертифікат із захисту даних у сфері систем відстеження кампаній від організації TÜV Saarland.
Якщо ви заперечуєте проти збору даних сервісом AdClear для відстеження кампанії, на ваш комп’ютер буде поміщено файл cookie з ім'ям «adclearoptout».
Ви не заперечуєте проти збору даних сервісом AdClear.
Відмовитися від збору даних сервісом AdClear

5. AB Tasty

Крім того, на цьому сайті використовується сервіс для веб-аналітики AB Tasty від компанії AB TASTY SAS, який застосовується для А/В- і багатоваріантних тестувань. Цей сервіс застосовує файли cookie для ідентифікації браузера відвідувачів і аналізу використання сайту. Файли cookie не містять жодних особистих даних. Більш детальну інформацію про те, як AB Tasty опрацьовує ваші дані, можна переглянути тут: https://www.abtasty.com/uk/terms-of-use/. На цій сторінці ви також знайдете інформацію про те, як вимкнути функцію відстеження.

6. Hotjar

Для підвищення зручності користування нашим сайтом ми використовуємо програмне забезпечення компанії Hotjar (http://www.hotjar.com, 3 Lyons Range, 20 Bisazza Street, Sliema SLM 1640, Malta, Europe (Мальта, Європа)). За допомогою цього програмного забезпечення ми можемо проаналізувати й оцінити поведінку користувачів на сайті (рухи мишею, клацання, введення даних з клавіатури, прокрутка сторінки і т. і.). З цією метою на пристрої користувача створюються файли cookie та можуть зберігатися такі дані користувача, як інформація про браузер, операційну систему, тривалість перебування на сайті і т. і. Більш детальну інформацію про опрацювання даних за допомогою Hotjar можна отримати на веб-сторінці https://www.hotjar.com/privacy. Щоб заборонити використання сервісу Hotjar, перейдіть за посиланням https://www.hotjar.com/opt-out.

Плагіни соціальних мереж

1. Facebook

На нашому сайті використовуються так звані соціальні плагіни (надалі — «плагіни») соціальної мережі Facebook, адміністратором якої є компанія Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA (надалі — «Facebook»). Ці плагіни позначено логотипом Facebook, доповненням «Соціальний плагін Facebook» або «Facebook Social Plugin». Перелік плагінів Facebook і їх зовнішній вигляд представлено на веб-сторінці: https://developers.facebook.com/docs/plugins.
Коли ви заходите на одну зі сторінок нашого сайту, яка містить подібний плагін, ваш браузер встановлює пряме з'єднання з серверами Facebook. Facebook передає зміст плагіна безпосередньо вашому браузеру, який в свою чергу інтегрує його в веб-сайт. Завдяки інтеграції плагінів, Facebook отримує інформацію про те, що з вашого браузера була запитана відповідна сторінка нашого сайту, навіть якщо ви не є зареєстрованим користувачем Facebook або не ввійшли до свого облікового запису. Ця інформація (включаючи вашу IP-адресу) передається з вашого браузера безпосередньо на сервер Facebook у США, де вона зберігається.
Якщо ви ввійшли в свій обліковий запис Facebook, то Facebook може зв'язати відвідування нашого сайту безпосередньо з вашим профілем у цій мережі. Якщо ви користуєтеся плагінами (наприклад, натискаєте кнопку «Мені подобається» або публікуєте коментар), відповідна інформація також безпосередньо передається на один з серверів компанії Facebook і зберігається на ньому. Крім того, ця інформація публікується на вашій сторінці в мережі Facebook і стає доступною для перегляду вашим друзям у мережі Facebook.
Компанія Facebook може використовувати цю інформацію з метою реклами, досліджень ринку й персоналізації сторінок у Facebook. З цією метою Facebook створює профілі користування, інтересів і відносин, наприклад для аналізу використання вами нашого веб-сайту з урахуванням рекламних оголошень, які були показані вам на вашій сторінці в мережі Facebook, для передачі інформації про ваші дії на нашому веб-сайті іншим користувачам мережі Facebook, а також для надання інших послуг, пов'язаних з використанням мережі Facebook. Якщо ви не хочете, щоб система Facebook пов'язувала інформацію, зібрану під час відвідування вами нашого сайту, з вашим обліковим записом в мережі Facebook, вийдіть з облікового запису Facebook до відвідування нашого веб-сайту.
З інформацією про мету й обсяг збирання даних, їх подальшого опрацювання та використання компанією Facebook, а також про ваші права та можливості зміни налаштувань для захисту особистих даних можна ознайомитися в Політиці конфіденційності компанії Facebook: http://www.facebook.com/policy.php.
Якщо ви не хочете, щоб система Facebook пов'язувала інформацію, зібрану під час відвідування вами нашого сайту, з вашим профілем у мережі Facebook, вийдіть з облікового запису Facebook до відвідування нашого веб-сайту. Ви можете відмовитися від завантаження плагінів Facebook за допомогою відповідних налаштувань у вашому браузері — наприклад, за допомогою Facebook Blocker (https://www.comparitech.com/blog/vpn-privacy/stop-facebook-tracking/).

2. Плагіни Twitter (наприклад, клавіша «Твітнути»)

На нашому сайті використовуються так звані соціальні плагіни (надалі — «плагіни») сервісу мікроблогінгу Twitter, адміністратором якого є компанія Twitter Inc., 1355 Market St, Suite 900, San Francisco, CA 94103, USA (надалі — «Twitter»). Ці плагіни позначено логотипом Twitter — наприклад, у вигляді блакитної пташки Twitter. Перелік плагінів Twitter і їх зовнішній вигляд представлено на веб-сторінці: https://dev.twitter.com/web/tweet-button.
Коли ви заходите на одну зі сторінок нашого сайту, яка містить подібний плагін, ваш браузер встановлює пряме з'єднання з серверами Twitter. Twitter передає зміст плагіна безпосередньо вашому браузеру, який в свою чергу інтегрує його в веб-сайт. Завдяки інтеграції плагінів, Twitter отримує інформацію про те, що з вашого браузера була запитана відповідна сторінка нашого сайту, навіть якщо ви не є зареєстрованим користувачем Twitter або не ввійшли до свого облікового запису. Ця інформація (включаючи вашу IP-адресу) передається з вашого браузера безпосередньо на сервер Twitter у США, де вона зберігається. Якщо ви ввійшли в свій обліковий запис Twitter, то Twitter може зв'язати відвідування нашого сайту безпосередньо з вашим обліковим записом у цій мережі. Якщо ви користуєтеся плагінами (наприклад, натискаєте кнопку «Твітнути»), відповідна інформація також безпосередньо передається на один з серверів компанії Twitter і зберігається на ньому. Крім того, ця інформація публікується у вашому обліковому записі в Twitter і стає доступною для перегляду вашим контактам у мережі Twitter.
З інформацією про мету й обсяг збирання даних, їх подальшого опрацювання та використання компанією Twitter, а також про ваші права та можливості зміни налаштувань для захисту особистих даних можна ознайомитися в Політиці конфіденційності компанії Twitter: https://twitter.com/privacy.
Якщо ви не хочете, щоб Twitter пов'язував інформацію, зібрану під час відвідування вами нашого сайту, з вашим обліковим записом у мережі Twitter, вийдіть з облікового запису Twitter до відвідування нашого веб-сайту. Ви можете відмовитися від завантаження плагінів Twitter за допомогою відповідних налаштувань у вашому браузері — наприклад, за допомогою інструменту блокування скриптів No Script (http://noscript.net/).

3. Плагіни Google+ (наприклад, кнопка «+1»)

На нашому сайті використовуються так звані соціальні плагіни (надалі — «плагіни») соціальної мережі Google+, адміністратором якої є компанія Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA (надалі — «Google»). Ці плагіни позначено, наприклад, символом «+1» на білому або кольоровому фоні. Перелік плагінів Google і їх зовнішній вигляд представлено на веб-сторінці: https://developers.google.com/+/plugins.
Коли ви заходите на одну зі сторінок нашого сайту, яка містить подібний плагін, ваш браузер встановлює пряме з'єднання з серверами Google. Google передає зміст плагіна безпосередньо вашому браузеру, який в свою чергу інтегрує його в веб-сайт. Завдяки інтеграції плагінів, Google отримує інформацію про те, що з вашого браузера була запитана відповідна сторінка нашого сайту, навіть якщо ви не є зареєстрованим користувачем Google+ або не ввійшли до свого облікового запису. Ця інформація (включаючи вашу IP-адресу) передається з вашого браузера безпосередньо на сервер Google у США, де вона зберігається. Якщо ви ввійшли в свій обліковий запис Google+, то Google може зв'язати відвідування нашого сайту безпосередньо з вашим профілем у цій мережі. Якщо ви користуєтеся плагінами (наприклад, натискаєте кнопку «+1»), відповідна інформація також безпосередньо передається на один з серверів компанії Google і зберігається на ньому. Крім того, ця інформація публікується у вашому обліковому записі в Google+ і стає доступною для перегляду вашим контактам у мережі Google+. З інформацією про мету й обсяг збирання даних, їх подальшого опрацювання та використання компанією Google, а також про ваші права та можливості зміни налаштувань для захисту особистих даних можна ознайомитися в Політиці конфіденційності компанії Google: http://www.google.com/intl/de/+/policy/+1button.html.
Якщо ви не хочете, щоб Google пов'язував інформацію, зібрану під час відвідування вами нашого сайту, з вашим профілем у мережі Google+ вийдіть з облікового запису Google+ до відвідування нашого веб-сайту. Ви можете відмовитися від завантаження плагінів Google за допомогою відповідних налаштувань у вашому браузері — наприклад, за допомогою інструменту блокування скриптів No Script (http://noscript.net/).