§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Багаж в автобусах FlixBus

Дізнайтеся про політику FlixBus щодо перевезення багажу

У кожному автобусі FlixBus передбачено достатньо місця для багажу. Щоб ваша подорож була максимально приємною та безпечною, просимо вас уважно ознайомитися з наведеними правилами.

Як правило, у вартість квитка входить безкоштовне перевезення:

  • однієї одиниці  ручної поклажі (макс. 42 х 30 х 18 см, макс. 7 кг);
  •  одиниця багажу (макс. 80 x 50 x 30 см, допускається мінімальне відхилення розмірів при максимальній сумі розмірів усіх сторін 160 см, макс вага. 20 кг)

З міркувань безпеки важливо, щоб ваша ручна поклажа була розміщена в багажний відсік над вашим сидінням і не перегороджувала шляхи евакуації. Вкажіть на багажі своє ім'я та адресу, щоб уникнути плутанини. Наші водії з радістю допоможуть вам завантажити ваш багаж у багажний відсік.

Додатковий багаж

Габарити та вага додаткового багажу не повинні перевищувати габарити та вагу туристичного багажу, при цьому за перевезення стягується оплата у розмірі 2 євро, за умови бронювання перевезення багажу під час купівлі квитка. Щоб забронювати перевезення додаткового багажу після завершення купівлі квитка, зателефонуйте на нашу гарячу лінію служби підтримки клієнтів. Вам знадобиться заплатити 4 євро безпосередньо водієві автобуса. Як правило, ми не можемо гарантувати, що в автобусі буде достатньо місця для перевезення більше, ніж однієї одиниці багажу.

Понаднормовий багаж

Плата за багаж, розміри якого перевищують згадані вище норми, становить 9€. Загальна сума розмірів багажу (висота в см + ширина в см + глибина в см) не може перевищувати 240 см, а вага  має бути не більше 30 кг. Це місце спеціального багажу повинно бути вказано (якщо це передбачено умовами конкретного маршруту) під час бронювання або після бронювання, але не раніше ніж за 48 годин до відправлення автобуса за телефоном відділу обслуговування клієнтів*. Кожен пасажир може взяти з собою тільки одне місце спеціального багажу, але не більше. Спеціальним багажем вважаються, наприклад, лижі та музичні інструменти (рекомендується транспортувати в жорсткому футлярі). Велосипеди та ортопедичні прилади підпадають під дію спеціальних правил перевезення. Деякі предмети не дозволяється перевозити транспортними засобами для перевезення пасажирів.

Велосипеди

У багатьох наших автобусах передбачена можливість перевезення велосипедів стандартного розміру без будь-яких речей (макс. вага — 25 кг). Перевезення велосипеду можна додати на етапі бронювання квитка. Вартість перевезення велосипеда становить 7 € за велосипед . Обираючи кількість пасажирів під час здійснення бронювання, вкажіть кількість велосипедів, які ви берете з собою.
Перевезення здійснюється на багажнику для перевезення велосипедів. В особливих випадках можливе перевезення велосипеду в багажному відділенні, за умови, що велосипед буде перебувати у відповідному чохлі (наприклад, складаний велосипед). У цьому випадку ви повинні заздалегідь зателефонувати в службу підтримки клієнтів і зареєструвати велосипед  (див. правила перевезення понаднормового багажу вище).
Електровелосипеди типу E-Bike та Pedelec, тандеми та велотрайки не транспортуються на кріпленнях для велосипедів.

Дитячі коляски / інвалідні коляски / допоміжні засоби для пересування

Дитячі коляски, інвалідні коляски та допоміжні засоби для пересування можна перевозити в деяких автобусах безкоштовно. Перевезення інвалідних колясок і допоміжних засобів для пересування необхідно зареєструвати не пізніше ніж за 36 годин до відправлення автобуса*. Дитячі коляски вважаються понаднормовим багажем і повинні бути зареєстровані не пізніше ніж за 48 годин до відправлення автобуса за номером телефону.
Звертаємо вашу увагу на те, що з міркувань безпеки до перевезення допускаються тільки складні коляски без електроприводу.

Музичні інструменти

Музичні інструменти, що не перевищують допустимі габарити та вагу ручної поклажі (42х30х18 см, макс. 7 кг), можна взяти з собою безкоштовно в салон замість звичайної ручної поклажі. Звертаємо вашу увагу на те, що ви можете взяти з собою в пасажирський салон або музичний інструмент, або ручну поклажу.
Музичні інструменти, що перевищують зазначені вище допустимі габарити ручної поклажі, вважаються понаднормовим багажем і повинні перевозитися в багажному відділенні автобуса у відповідному чохлі (футлярі для інструментів). Щоб уникнути пошкодження музичного інструменту, ми радимо перевозити інструменти в жорсткому футлярі. Перевезення великого музичного інструменту коштує 7 € і повинно бути зареєстровано у нашій службі підтримки клієнтів не пізніше ніж за 48 годин до відправлення автобуса за номером телефону*.
Перевезення музичних інструментів та їх футлярів з габаритами, що перевищують 135 х 48 х 35 см, не дозволяється (наприклад, контрабас).

Забули багаж?

Якщо ви забули свій багаж, зверніться до нашого бюро знахідок. Ми спробуємо якомога швидше допомогти вам.

*Звертаємо вашу увагу на те, що вартість дзвінка зі стаціонарного або мобільного телефону залежить від тарифів оператора.