Якщо у вас виникли проблеми під час спроби отримати доступ до цього веб-сайту, зателефонуйте за +38 044 228 1473 або скористайтеся додатком FlixBus Google Assistant.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Бронювання місць

Бронювання місця

Ви бажаєте отримати під час вашої подорожі максимум комфорту? Тоді одразу зарезервуйте своє улюблене місце під час бронювання. Майже на усіх маршрутах у нашій мережі сполучень ви тепер можете обрати та зарезервувати певне місце за власним вибором ще до початку рейсу.

Ви подорожуєте з другом або подругою, або зі своєю родиною? Тож упевніться, що під час подорожі ви сидітиме поряд.

Розслабтеся та насолоджуйтеся видом під час подорожі на одному з панорамних місць. З підвищених комфортом ви також можете подорожувати на нашіх місцях біля столу.

Забронювавши улюблене місце, ви розпочнете свою подорож спокійно і без стресу!

Категорії місць

Для своєї подорожі з FlixBus ви можете обрати місце однієї з трьох категорій:

Панорама
Панорама:
Кращий вид під час подорожі
Столик
Столик:
Підвищений комфорт на місці біля столу у наших двоповерхових автобусах
Класика
Класика:
Місце за вашим вибором
Бронювання місця

Як я можу забронювати місце?

Якщо для певного рейсу пропонуються квитки з попереднім резервуванням певного місця, ця інформація відображається в процесі бронювання на веб-сайті абоу додатку посля введення інформації про пасажира.  Певне місце також можна зарезервувати у наших агенціях та точках продажу.

Комісія за резервування певного місця залежить від типу обраного місця та відстані.  Інформацію щодо вартості резервування певного місця можна знайти тут.

Номер зарезервованого місця буде вказано в квитку. У наших автобусах, в яких передбачене резервування певного місця, номера місць вказані на табличках темно-сірого кольору, які розташовані на рівні очей на полиці для ручної поклажі.

Додавання, зміна, скасування резервування певного місця:

Певне місце можна зарезервувати лише під час бронювання. На жаль, на даний момент неможливо зарезервувати певне місце після завершення бронювання квитка.  Для скасування або зміни зарезервованого місця натисніть тут.

Групи:

Reserved seats are not assigned to certain persons in your booking.  Each group member is free to choose their own seat.

Як мені знайти моє зарезервоване місце в автобусі?

Залежно від рейсу бронюватися можуть або всі місця в автобусі, або окремі ряди. В деяких автобусах бронювання певних місць ще не запроваджено.  

Якщо квиток придбано з резервуванням певного місця, то номер місця буде вказано в квитку.
В автобусах, в яких передбачене попереднє резервування певного місця, номера місць вказані на табличках, які розташовані на рівні очей на полиці для ручної поклажі.

Якщо ви не резервували певного місця, проте у вашому квитку місце вказане, будь ласка, займіть це місце.

Якщо ви не резервували певне місце, і у вашому квитку місце не вказане, тоді ви можете зайняти будь-яке вільне місце з табличкою зеленого кольору, що не підлягає резервуванню.   Для того щоб встигнути зайняти певне місце, ми радимо приходити до автобуса завчасно.  Пасажирам з обмеженими можливостями пересування звичайно надається перевага вибору місця.